عشقم امشب دلم گرفته کاش بودی بغلم میکردی هادیموقتی دلم میگیره گریم میگیره الانم دقیقا همون حالم دوست دارم همش گریه کنمامروز باهم بودیم انگار اطرافمون هیچی وجونداشت فقط منو تو بودیم .بودن با تو منو کلا تغییرمیده من اون تغییرو اون حس وحالی که پیشت دارمو خیلی دوسش دارم حاضرم هرچی دارمو بدم اون حسو تجربه کنم هادی!!

دلم تنگه باورکن تنگته شاید بگی اره امروز پیشت بودم اما برامن فرقی نداره من همیشه دلتنگ توام عزیزدلم،زندگی من جون من،از خدامیخوام هیچوقت منو با نبودنت امتحان نکنه چون مطمعنم شرمندش میشم عشق من

کاش بودی .کاش!کاش!دوست دارم هرچه زودتر بیام پیشت ور دل خودت انگار فقط تورومیشناسم انگارکه فقط تویی تو زندگیم هیچ جا نرم بمونم براهمیشه هادیممممممممممم.بغضم گرفت همین الان وقتی فکر میکنم نیستی دلم میخواد بترکه بی طاقت شدم خیلی خیلیبیقرارم عین یه بچه بهونه میگیرم بهونه تورو که بیای وارومش کنی این بچه فقط بوی تورو دوس داره صداتو بغل کردناتو بهونه همه چیتو

از خدا همیشه خواستم بم صبر بده تا وقتی که مال هم شیم همین

خیلی دوستت دارم عشق جانم برام ابدی بمون

حرفام اینجا مینویسم انگار باتو حرف زدم ومیدونم که میخونیهادی جانم محتاجم به دیدنت به بودنت هرچه بیشتر وبیشتر دست خودم نیست فوری میزنه به چشام منم زورم به چشام نمیرسه بغضم میترکه

بهترینو دارم بهترین عشقو اقایی خودمی هادی من!!خخخ اشکام بند نمیان اساسی دلم میخواد فقط گریه کنم خب کار دیگه ازدستم برنمیاد

فقط اینو بدون اگ ذره ای میخندم باعثش تویی که اون ذره هم شده یه عالمه

یه روز میام پیشتو بابت کلی بخاطر اذیت کردنام چقد حرص بخوری خخخخ الهی قربون حرص خوردناتاین روزاهم میگذره صبرمیکنم صبرمیکنم صبرمیکنم

خدای قلب منهادیم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها